Öz Çakar
Giyim

Öz Çakar Giyim, 1998 yılından beri içinde bulunduğu tekstil piyasasında ürün çeşitliliğini arttırarak varlığını sürdürmektedir.
Hakkımızda

VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Öz Çakar tekstil olarak başladığımız firmamızı White Daisy ve Kürsü Tekstil isimlerinin patentini alarak devam ettirmekteyiz. Firmamız Bayan body tişört ve penye grubu imalatını yapmaktadır. İhtiyaca ve isteklere göre üretim yapan firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutmaktadır. Müşteri istek ve numunelerine göre en uygun çözümler üretmek, zamanında ve isteklerinize uygun iş teslimi yapmak birinci sıradaki amaçlarımızdandır.

– Müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve rakiplerimiz tarafından sektördeki en iyi ve en yenilikçi firma olarak tanınmaktır.
– Bu hedefimize ulaşmamızın en önemli unsuru olarak ekibimiz olduğu düşüncesinden hareketle, personelimiz için dinamik bir iş ortamı yaratmak; onların hem kişisel hem de profesyonel anlamda yeteneklerini geliştirmektir.
– Ekibimizi, olası sorunları henüz oluşmadan ortadan kaldırırken daima sonuç odaklı çalışacak ve gereksinimleri en doğru şekilde değerlendirecek şekilde yönlendirmektir.
– Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daima geliştirerek, her ölçekteki firmanın birlikte çalışmayı isteyeceği ve sağladığımız hizmetlerden memnun kalacağı bir şirket olmayı hedeflemektir.

– Misyonumuz, tüm müşterilerimizi hizmetimiz ve ürünlerimizle tam anlamıyla memnun etmek ve beklentilerini daima aşmaya çalışmaktır.
– Müşterilerimizle güvenebilecekleri ve her zaman faydalanabilecekleri işbirlikleri kurarak başaracağız.
– Ne şekilde, hangi zamanda ve şartta olursa olsun hizmetlerimizi ve ürünlerimizi tam zamanında ve daima ulaştıracağız.
– Firmamızın büyümesini, temel işimiz olan iş elbiseleri ve iş güvenliği konusunu, şirketimizde de gelişmeye paralel olarak uygulayacağız.

BİZE KOLAYCA ULAŞIN

Firmamızı ziyaret edin veya istediğiniz zaman bize bir e-posta gönderin. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Adres
BEŞTELSİZ MAH. 102. SOKAK NO: 57/A
ZEYTİNBURNU - İstanbul
Telefon
0 (212) 510-4734
0 (532) 585-4093
Email us
whitedaisy_23@hotmail.com

  AdresBize Ulaşın
  Öz Çakar Toptan Giyim ile ürün gamınızı büyütün.
  YERİMİZBizi nerede bulabilirsiniz?
  https://www.ozcakar.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
  Sosyal Medya
  Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Edebilirsiniz!

  Copyright by Öz Çakar Giyim. All rights reserved.