Kürsü İş Elbiseleri | Öz Çakar Giyim

Kürsü İş Elbiseleri, çalışan personelin sağlığını ve güvenliğini tedarik etmek için işyerinde çalışırken giyilecek kıyafetleri konusunda kaliteli ürünlerle beraber isteyen herkese hizmet vermektedir.

Kürsü İş Elbiseleri, 2004 yılında Türkiye’de faaliyetine başlamıştır. İstanbul’da bulunan mağazasında toptan satış yapılmaktadır.

Her zaman daha kaliteli ve hızlı üreterek sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen Kürsü İş Elbiseleri, üretimini ISO 9001 kalite standartlarına uygun olarak sürdürmektedir.

Kürsü İş Elbiseleri, sahip olduğu belgede belirtilen ilkeler ve etki alanları dahilinde insan haklarına saygı duyulmasına dair sorumluluklarını yerine getirmeyi taahhüt etmiştir.

Çalışma hayatında çok farklı sektörlere olmakla birlikte her sektörün kendi kuralları bulunmaktadır. Özellikle  büyük önem taşımaktadır.

Kürsü İş Elbiseleri, çalışan personelin sağlığını ve güvenliğini tedarik etmek için işyerinde çalışırken giyilecek kıyafetleri konusunda kaliteli ürünlerle beraber isteyen herkese hizmet vermektedir. Oldukça rahat ve kullanışlı modeller ile birlikte, bu kıyafetler çalışan personelin performansını olumlu derecede etkiliyor.

Firma:
Kürsü İş Elbiseleri
Kuruluş:
2004
Adres:
Beştelsiz, 102. Sk. No:57, 34020 Zeytinburnu/İstanbul
Telefon:
+90 535 366 10 23
AdresBize Ulaşın
Öz Çakar Toptan Giyim ile ürün gamınızı büyütün.
YERİMİZBizi nerede bulabilirsiniz?
https://www.ozcakar.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
Sosyal Medya
Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan da Takip Edebilirsiniz!

Copyright by Öz Çakar Giyim. All rights reserved.